Ionizující záření

E-learningový kurz

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Biofyzika (E-kurz) : Ionizující záření Přejít - Biofyzika (E-kurz) : Ionizující zářeníOtevřít v novém okně - Biofyzika (E-kurz) : Ionizující záření 12.12.2009 uživatel na příslušné fakultě Creative Commons License

Klíčová slova: ionizující záření, biofyzika, radioaktivita, radiace

autor: Eugen Kvašňák | pracoviště: Ústav lékařské biofyziky a lékařské informatiky | publikováno: 12.12.2009 | poslední úpravy: 5.11.2010
citace: Kvašňák Eugen: Ionizující záření. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 12.12.2009, poslední aktualizace 5.11.2010 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=17>. ISSN ISSN 1804-3143.