Interaktivní kazuistiky z Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu

Kazuistiky z Ortopedie

flv Zahájení a historický úvod - J. Bartoníček Přehrát - Zahájení a historický úvod - J. BartoníčekPřehrát v novém okně - Zahájení a historický úvod - J. Bartoníček 9.11.2010 63.88 MB registrovaný uživatel

Klíčová slova: ortopedie

autor: Valér Džupa | pracoviště: Ortopedicko-traumatologická klinika | publikováno: 14.12.2009 | poslední úpravy: 29.1.2011
citace: Džupa Valér: Interaktivní kazuistiky z Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 14.12.2009, poslední aktualizace 29.1.2011 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=33>. ISSN ISSN 1804-3143.