Živé operace z Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu

Dvě „živé“ operace z Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu zpracované do podoby digitálního videa. První video zachycuje průběh osteosyntézy hlezna (typ zlomeniny weber B), druhé průběh osteosyntézy pánve a acetabula z předního přístupu. Obě videa jsou doplněna komentářem Doc. MUDr. Valéra Džupy Csc. s důležitými poznatky k dané problematice.

flv Osteosyntéza zlomeniny pánve a acetabula Přehrát - Osteosyntéza zlomeniny pánve a acetabulaPřehrát v novém okně - Osteosyntéza zlomeniny pánve a acetabula 8.11.2010 56.51 MB registrovaný uživatel

Klíčová slova: ortopedie, acetabulum, pánev, hlezno, osteosyntéza

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Valér Džupa | pracoviště: Ústav lékařské biofyziky a lékařské informatiky | publikováno: 14.12.2009 | poslední úpravy: 23.11.2011
citace: Džupa Valér: Živé operace z Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 14.12.2009, poslední aktualizace 23.11.2011 [cit. 2017-07-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=35>. ISSN ISSN 1804-3143.

• Video a veľmi výstižný komenár  (Andrej Marsal, 13.9.2015, 17:08)
    Ďakujem za skvelú prácu. Andrej Marsal