Exkluzivní přednášky expertů z Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu

Videozáznamy tří exkluzivních přednášek veličin oboru Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu

Klíčová slova: ortopedie

autor: Eugen Kvašňák | pracoviště: Ortopedicko-traumatologická klinika | publikováno: 14.12.2009 | poslední úpravy: 29.1.2011
citace: Kvašňák Eugen: Exkluzivní přednášky expertů z Ortopedie a Traumatologie pohybového aparátu. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 14.12.2009, poslední aktualizace 29.1.2011 [cit. 2017-07-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=36>. ISSN ISSN 1804-3143.