STUDIE SPACECURL

Přednáška.

SPACECURL ovlivňuje posturální systém. Cílem je objektivně posoudit pozitivní nebo negativní vliv na posturální systém.

ppsx Studie spaceurl Stáhnout - Studie spaceurlOtevřít v novém okně - Studie spaceurl 19.11.2010 605.31 KB registrovaný uživatel

Klíčová slova: rehabilitace, SPACECURL, posturální systém

autor: Karel Mende | pracoviště: Klinika rehabilitačního lékařství | publikováno: 14.6.2010 | poslední úpravy: 29.1.2011
citace: Mende Karel: STUDIE SPACECURL. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 14.6.2010, poslední aktualizace 29.1.2011 [cit. 2017-07-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=43>. ISSN ISSN 1804-3143.