KATALOG NÁSTROJŮ pro PRAKTICKÉ ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ

Přednáška.

Detailní přehled rotačních nástrojů používaných ve stomatologické ordinaci.

Předměty/kurzy

Klíčová slova: stomatologie, dentální hygiena, katalog, nástroje

autor: Eva Gojišová, Věra Heroutová, Tomáš Jakubek, Eugen Kvašňák | pracoviště: Stomatologická klinika | publikováno: 29.6.2010 | poslední úpravy: 29.1.2011
citace: Gojišová Eva, Věra Heroutová, Tomáš Jakubek, Eugen Kvašňák: KATALOG NÁSTROJŮ pro PRAKTICKÉ ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 29.6.2010, poslední aktualizace 29.1.2011 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=44>. ISSN ISSN 1804-3143.