Modelový zápočtový test z lékařské chemie a biochemie

Modelový zápočtový test pro bakaláře přístupný v moodle. Test naleznete na připojeném odkazu. Před samotným zahájením testu je nutné se přihlásit a být zapsán v e - learningovém kurzu "Biochemie pro bakaláře - obecná část." Každý student má na test tři pokusy. Ke každé otázce je správná vždy jedna odpověď. Po ukončení je pokus vyhodnocen a jsou zobrazeny chyby a správná řešení.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Modelový zápočtový test Přejít - Modelový zápočtový testOtevřít v novém okně - Modelový zápočtový test 27.8.2010 kdokoli

Klíčová slova: test, biochemie, bakaláři

autor: Pavla Balínová | pracoviště: Ústav biochemie, buněčné a molekulární biologie - oddělení biochemie | publikováno: 27.8.2010 | poslední úpravy: 23.11.2011
citace: Balínová Pavla: Modelový zápočtový test z lékařské chemie a biochemie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 27.8.2010, poslední aktualizace 23.11.2011 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=45>. ISSN ISSN 1804-3143.