Dentální hygienistka - vstupní požadavky na znalosti z chemie

Test z chemie v e-kurzu "Znalostní požadavky k příjímacímu řízení pro obor DENTÁLNÍ HYGIENISTKA v r. 2010/11". Pro vstup do testu je nutné se přihlásit a zapsat do kurzu pomocí přiloženého odkazu na portálu MOODLE. Test je zaměřen na minimální potřebné znalosti z chemie nutné k přijímacímu řízení pro obor Dentální hygienistka. V otázkách je správná vždy jedna odpověď.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html test z chemie Přejít - test z chemieOtevřít v novém okně - test z chemie 28.8.2010 kdokoli

Klíčová slova: test, chemie, příjímací řízení, dentální hygienistka

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Pavla Balínová | pracoviště: Ústav biochemie, buněčné a molekulární biologie - oddělení biochemie | publikováno: 28.8.2010 | poslední úpravy: 24.11.2012
citace: Balínová Pavla: Dentální hygienistka - vstupní požadavky na znalosti z chemie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 28.8.2010, poslední aktualizace 24.11.2012 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=46>. ISSN ISSN 1804-3143.