Dentální hygienistka

Powerpointová prezentace o studiu oboru ,,Dentální hygienistka" na 3.LF. Obsah tvoří : profesní vzdělání v oboru dentální hygieny, zubní a parodontologické prevenci, včlenění do odborného týmu v zubní ordinaci, výchova pacienta k dokonalé péči o ústní zdraví, návyk a dodržování preventivních opatření v prevenci ZK a parodontopatií, péče o pacienty se závažným celkovým onemocněním, péče o pacienty dlouhodobě hospitalizovaných, péče o pacienty v sociální domácí péči, systematická preventivní péče dětí předškolního věku, systematická péče o hendikepované děti a pacienty.

ppsx Dentální hygienistka Stáhnout - Dentální hygienistkaOtevřít v novém okně - Dentální hygienistka 19.11.2010 2.33 MB registrovaný uživatel

Klíčová slova: Dentální hygienistka, stomatologie

autor: Eva Gojišová | pracoviště: Stomatologická klinika | publikováno: 27.10.2010 | poslední úpravy: 24.11.2012
citace: Gojišová Eva: Dentální hygienistka. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 27.10.2010, poslední aktualizace 24.11.2012 [cit. 2017-09-19] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=51>. ISSN ISSN 1804-3143.