Testové otázky z obecné a speciální patologie

Online a offline verze testových otázek z patologie (cca. 1500 otázek pokrývajících všechny kapitoly patologie). Databáze testových otázek pokrývá především speciální patologii a v menší míře patologii obecnou. Vyžaduje registraci uživatele a v případě offline verze i aktivaci programu. Podpořeno grantem FRVŠ 593/2010.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Testové otázky z obecné a speciální patologie Přejít - Testové otázky z obecné a speciální patologieOtevřít v novém okně - Testové otázky z obecné a speciální patologie 1.11.2010 kdokoli

Klíčová slova: patologie, speciální patologie, obecná patologie, test, testové otázky

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Zdeňka Vernerová, Daniel Housa | publikováno: 1.11.2010 | poslední úpravy: 26.5.2012
citace: Vernerová Zdeňka, Daniel Housa: Testové otázky z obecné a speciální patologie. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 1.11.2010, poslední aktualizace 26.5.2012 [cit. 2017-07-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=53>. ISSN ISSN 1804-3143.