Traumakurz

Dvě prezentace a skripta na téma ,,Popáleninové trauma" kliniky popáleninové medicíny 3. LF UK a FNKV Praha 10 . První prezentace se zabývá celkovou problematikou popáleninového úrazu, úrazů chemických, elektrotraumat a chladového postižení. Druhá prezentuje shrnuje současný stav poznatků o hojení popáleninového traumatu od úrazu až po rozvoj trvalých následků. Ostatní materiály se zabývají jednotlivými fázemi vzniku a léčby popálenin.

ppsx Traumakurz Stáhnout - TraumakurzOtevřít v novém okně - Traumakurz 25.11.2010 38.64 MB registrovaný uživatel
ppsx Proces hojení popáleninové rány Stáhnout - Proces hojení popáleninové rányOtevřít v novém okně - Proces hojení popáleninové rány 25.11.2010 19.42 MB registrovaný uživatel
pdf skripta - popáleninové trauma Stáhnout - skripta - popáleninové traumaOtevřít v novém okně - skripta - popáleninové trauma 8.4.2011 6.8 MB registrovaný uživatel

Klíčová slova: popáleniny, popáleninové trauma, proces hojení, první pomoc

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 1
rating
uživatelské hodnocení

autor: Josef Bláha, Monika Tokarik | pracoviště: Klinika popáleninové medicíny | publikováno: 25.11.2010 | poslední úpravy: 6.5.2011
citace: Bláha Josef, Monika Tokarik: Traumakurz. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 25.11.2010, poslední aktualizace 6.5.2011 [cit. 2017-07-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=63>. ISSN ISSN 1804-3143.