Testování embryotoxicity látek na kuřecích zárodcích metodou CHEST II

Výukový materiál ke kursu Embryologie, teratologie a vývojová toxikologie. Výukový materiál obsahuje prezentaci manipulace a přípravy zárodku pro následnou aplikaci testované látky, vlastní aplikaci a odběr zárodku.

pdf Výukový materiál ke kursu Embryologie, teratologie a vývojová toxikologie. Stáhnout - Výukový materiál ke kursu Embryologie, teratologie a vývojová toxikologie.Otevřít v novém okně - Výukový materiál ke kursu Embryologie, teratologie a vývojová toxikologie. 9.2.2011 2.14 MB kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: zárodek kuřete, testování embryotoxicity

Creative Commons LicenseObsah článku podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko
autor: Lucie Hubičková-Heringová, Eva Maňáková | pracoviště: Ústav histologie a embryologie | publikováno: 8.1.2011 | poslední úpravy: 9.2.2011
citace: Hubičková-Heringová Lucie, Eva Maňáková: Testování embryotoxicity látek na kuřecích zárodcích metodou CHEST II. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál 3. lékařské fakulty UK [online] 8.1.2011, poslední aktualizace 9.2.2011 [cit. 2017-07-23] Dostupný z WWW: <http://portal.lf3.cuni.cz/clanky.php?aid=73>. ISSN ISSN 1804-3143.